Liga spravedlnosti 2: Epidemie

Liga spravedlnosti 2: Epidemie

Popis

Liga spravedlnosti epidemie

HRDINOVÉ... A HACKEŘI!

Liga spravedlnosti rozšířila své řady o nového, zkušenějšího Supermana a dvojici mladých zapálených Green Lanternů. Zvýšila tím svůj dosah a zvětšila moc. Soudržnost týmu nikdy nebyla lepší. A nyní to jediný člověk roztrhá všechno na kusy.

Truchlivý manžel plný zášti, který pracuje v skromné předměstské garáži, obrací pomocí svých působivých hackerských schopností proti Lize spravedlnosti její nejmocnější zbraně. Pouhými několika ťuknutími do klávesnice se dokáže zmocnit Cyborga, infikovat Green Lanternův prsten moci a vypustit z řetězu armádu padouchů, kteří mají hrdiny zničit.

Dokáže Batman společně se zbytkem Ligy najít hackera a zastavit elektronický útok? Nebo si kybernetická válka vyžádá oběti z masa a kostí?

Odpovědi najdete v knize Ligy spravedlnosti 2: Epidemie, ve které scenárista BRYAN HITCH (JLA) a kreslíři NEIL EDWARDS (Dark Avengers) a DANIEL HENRIQUES (JLA) pokračují v odkrývání ságy nejmocnějšího superhrdinského týmu. Obsahuje sešity Liga spravedlnosti č. 6-11.

Informace


Počet stran: 152
Nakladatelství: Crew
Scénář: Bryan Hitch
Kresba: Neil Edwards, Tom Derenick, Matthew Clark, Jesus Merino
Série: Znovuzrození hrdinů DC, Liga spravedlnosti
Vydání: říjen 2018
Obchody (které doporučuju): Crew

Můj tip

Často jak to v komiksových nebo i filmových sérií bývá, druhé díly bývají kapku slabší než ty první, ale komiks liga spravedlnosti 2: Epidemie toho však je vyjímkou. Na začátku komiksu jsem měl prakticky stejný problém, jako v prvním díle. Byl takový zvláštní a nebylo to ono. Vyřešilo se to však úplně stejně jako právě u prvního dílu, stačilo se do toho více začíst a bylo to lepší. Komiks se četl poměrně dobře. Čím se ale pozitivně lišil od prvního dílu, bylo, že druhý díl neměl tak zběsilý a zmatený děj.

Co jsem si ale při čtení komiksu vážně užil byl konec. Na konci to byl opravdu velký masakr, objevilo se zde pro mě mnoho známých, ale i neznámých záporáků. Takže tento komiks mohu vřele doporučit.

Komentáře

Komentovat knihy můžete na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

liga sparvedlnosti vyhlazovací stroje

Liga spravedlnosti 1:
Vyhlazovací stroje

liga spravedlnosti bezčasí

Liga spravedlnosti 3:
Bezčasí

liga spravedlnosti nekonečno

Liga spravedlnosti 4:
Nekonečno

liga spravedlnosti dědictví

Liga spravedlnosti 5:
Dědictví