Liga spravedlnosti 3: Bezčasí

Liga spravedlnosti 3: Bezčasí

Popis

Liga spravedlnosti bezčasí

ČAS ZEMŘÍT!

Jak porazit nepřítele, jenž má moc zabránit tomu, abyste se vůbec narodili?

Na Zemi zaútočila armáda vetřelců známých jako Bezčasí, která šíří vlnu destrukce napříč časem. Pouze první linie obrany Země, Liga spravedlnosti, je dost mocná, aby ji mohla zastavit.

Jenže Liga byla rozdělena, roztroušena v čase do klíčových bodů moci... a pokud se Bezčasým podaří tyto okamžiky zničit, superhrdinové nebudou nikdy existovat. Počínaje Wonder Woman, která se ocitla u zrození olympských bohů, až po Cyborga ve vzdálené budoucnosti 31. století musí všichni členové Ligy spravedlnosti bojovat osaměle proti ohromující přesile.

Všichni kromě Batmana a Supermana, kteří společně odcestovali na konec časové vlny, aby čelili jejímu zdroji. Když je v ohrožení samotná existence Supermanovy manželky a syna, dokážou největší hrdinové světa zachránit pozemské dějiny? Nebo Lize spravedlnosti konečně vyprší čas?

V této knize pokračuje znovuzrození Ligy spravedlnosti, které mohou mít na svědomí jenom takové komiksové superhvězdy jako scenárista BRIAN HITCH (THE AUTHORITY, The Ultimates) a kreslíři FERNANDO PASARIN (GREEN LANTERN CORPS) a MATT RYAN (WONDER WOMAN). Obsahuje sešity JUSTICE LEAGUE č. 14-19.

Informace


Počet stran: 144
Nakladatelství: Crew
Scénář: Bryan Hitch
Kresba: Fernardo Pasarin
Série: Znovuzrození hrdinů DC, Liga spravedlnosti
Vydání: květen 2019
Obchody (které doporučuju): Crew

Můj tip

Jako u každého minulého komiksu ze série Liga spravedlnosti od Rebirth, jsem měl ten samý problém se začátkem i v této knize. Krom toho se mi zdál začátek tohoto příběhu ještě takový zmatený.

Co se mi ale v komiksu líbilo bylo, jak hrdinové cestovali v čase do určitých momentů, kdy se zrodily superschopnosti a magie. Tak trošku mi to připadalo, jak v Avengers: Endgame jak hrdinové cestovali do minulosti, aby získali kameny nekonečna. Co také stálo za to byl zvrat na konci komiksu, který mě trochu překlvapil, určitě jsem však něco takového čekal. Musím se však přiznat, že na začátku komiksu jsem čekal, že komiks nebude tak dobrý, ale celkem mě překvapil. Pokud bych ale měl zhodnotiti všechny dosavadní komiksy z této série, byl bych poměrně zklamán. Tato série mě příliš neoslovila, což se však nedá říct o sérii Liga spravedlnosti vs Sebebvražedný oddíl, kterou vám všem doporučuji. Takže pokud chcete vidět ligu spravedlnosti trošku jinak, přečtěte si tuto sérii.

Komentáře

Komentovat knihy můžete na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

liga sparvedlnosti vyhlazovací stroje

Liga spravedlnosti 1:
Vyhlazovací stroje

liga sparavedlnosti epidemie

Liga spravedlnosti 2:
Epidemie

liga spravedlnosti nekonečno

Liga spravedlnosti 4:
Nekonečno

liga spravedlnosti dědictví

Liga spravedlnosti 5:
Dědictví