Tony Stark - Iron Man 3: Válka říší
Iron man1Iron man2Iron man3Iron man4

Tony Stark - Iron Man 3: Válka říší

Popis

Tony Stark - Iron Man Válka říší

Na Iron Mana čeká Válka říší!

Král temných elfů Malekith, podmanitel devíti říší, zaútočil na Midgard. A jako by nestačilo, že je Tony zatažen do konfliktu s mystickými silami, musí se navíc ještě vypořádat s okřídlenou katastrofou v podobě draka Saduranga. Zatímco jsou v sázce životy všech zaměstnanců Stark Unlimited, musí Tony přijít na způsob, jak toto prastaré stvoření porazit na jeho vlastním magickém hřišti. A co víc: když Tony sdělí Carol Danversové, že nemůže být jejím patronem u Anonymních Alkoholiků, protože do toho možná nedávno sám zase spadl, nepřijme to Captain Marvel s přílišným pochopením. A jaký je Iron Manův technologický recept na střízlivost? Dost možná nejhorší nápad, co kdy měl! A k tomu všemu se ještě dočkáme ničemností zcela nového Spymastera! A Jocasta jde naplno do „ultimátního upgradu“!

Obsahuje sešity č. 12–14 série Tony Stark: Iron Man od Gail Simoneové, Dana Slotta, Jima Zuba, Paola Villanelliho, Valeria Schitiho a Edgara Delgada, plus sešit Iron Man (1998) č. 25.

Informace

Počet stran: 112 Nakladatelství: Crew Scénář: Dan Slott , Gail Simoneová Kresba: Paolo Villanelli Série: Iron Man Vydání: srpen 2021 Obchody (které doporučuju): Crew

Můj tip

Komentáře

Komentovat knihy můžete na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Tony Stark - Iron Man muž, který stvořil sám sebe

Tony Stark
Iron Man 1:
Muž, který stvořil
sám sebe

Tony Stark - Iron Man železný starkofág

Tony Stark
Iron Man 2:
Železný starkofág

Občanská válka (Legendy Marvel)

Občanská válka
(Legendy Marvel)