Peter Parker Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku

Peter Parker Spectacular Spider-Man 1: Do soumraku

Popis

Peter Parker Spectacular Spider-Man do soumraku

SPIDER-MAN JE ZPÁTKY VE SVÉM PŘÁTELSKÉM SOUSEDSTVÍ!

Pavoučí zázrak se vrací zpátky do New Yorku, zpátky ke kořenům, k superhrdinským základům, aby se vypořádal s nebezpečími starými i novými. Kolem Spideyho se ale pomalu stahuje kruh... a jediný, kdo mu může pomoci vystopovat hrozbu přímo k jejímu zdroji, je Ironheart... tedy, pokud ho na chvíli přestane mlátit. Navíc se k Spider-Manovi v honbě za novou děsivou technologíí připojí jeho starý kámoš, Human Torch - a stopa zavede pavouka a živoucí zápalku až... k Wilsonu Fiskovi! A i když u Kingpin není vládcem podsvětí, pořád je silou, se kterou je nutné počítat. Plus: Co vůbec v těchhle dobách dělá J. Jonah Jameson? A jaké plány má ďábelský Vulture?

Obsahuje sešity Peter Parker: Spectacular Spider-Man číslo 1-6 a příběh ze speciálu Free Comic Book Day 2017 (Secret Empire) číslo 1. Autoři jsou Chip Zdarsky, Adam Kubert, Michael Walsh, Goran Parlov, Paulo Siqueira, Walden Wong, Cam Smith, Jay Leisten, Jordie Bellaierová, Ian Herring, Nathan Fairbairn a Frank D'Armata.

Informace


Počet stran: 160
Nakladatelství: Crew
Scénář: Chip Zdarsky
Kresba: Goran Parlov, Adam Kubert, Michael Walsh
Série: Spectacular Spider-Man
Vydání: červen 2019
Obchody (které doporučuju): Crew

Můj tip

Komiks Peter Parker Spectacular Spider-man se mi poměrně líbil. I tak mi však přišlo, že nějaké ty mouchy přesto měl. Nemusím ani zdůrazňovat komediálnost tohoto komiksu, všichni určitě víte, že k Spider-manovi neomylně patří humorné hlášky a narážky. Těch je v komiksu opravdu mnoho, možná až moc. Myslím, že tvůrci udělali z komiksu až moc velkou komedii, která komiksu ubrala napětí.

Příběh komiksu mi připadal poměrně zmatený. Pořád se tam řešilo několik problémů najednou a vše se neustále tak nějak překrývalo. Většina z těchto jednotlivých událostí však do sebe nakonec zapadla. Navíc mi také přišlo, že se děj docela vlekl. Na konci komiksu se dal však zase poměrně rychle do pohybu. I když má komiks otevřený konec, můžete se na závěr těšit na překvapení, které jsem osobně nečekal.

Komiks vylepšilo relativně velké množství jednotlivých postav. Z těch známějších postav se objevil třeba Ant man, Falcon, Ironheart nebo dokonce i Black Widow. Z těch pro některé méně známých například Human Torch z fantastické čtyřky. Ze záporáků se můžete těšit na Vurtura, Kingpina nebo Tinkerera.

Za zmínku ještě určitě stojí nesčetné množství odkazů na minulé komiksy Spider-mana, které mě naštěstí nijak nemátli, díky poznámkám v komiksu, které vše dokonale vysvětlily. Tudíž se nemusíte bát, že by Vás v komiksu něco takového zaskočilo.

Děkuji nakladatelství CREW za poskytnutí komiksu.

Komentáře

Komentovat knihy můžete na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Peter Parker Spectacular Spider-Man hledaný

Peter Parker
Spectacular
Spider-Man 2:
Hledaný

Peter Parker Spectacular Spider-Man 3 Návrat do minulosti

Peter Parker
Spectacular
Spider-Man 3:
Návrat do minulosti

Peter Parker Spectacular Spider-Man 4 Návrat domů

Peter Parker
Spectacular
Spider-Man 4:
Návrat domů