Peter Parker Spectacular Spider-Man 2: Hledaný

Peter Parker Spectacular Spider-Man 2: Hledaný

Popis

Peter Parker Spectacular Spider-Man hledaný

Nový pohled na prastarou otázku. Je Petr Parker…

POSTRACH NEBO HROZBA?

Petr je zpátky ve svém přátelském sousedství, ale momentálně je, aspoň, co se týče policie, tak nějak v nemilosti. Po Petrovi a jeho sestře Terese je vyhlášeno oficiální pátrání… a jakoby to nestačilo, po jeho stopě se vydává i Black Panther! Ale Spider-Man se rozhodně nevzdá bez boje! A zatím si padouch Tinkerer povolává na pomoc své vylepšené spojence, aby zničili Spideyho jednou pro vždy!

Uvězněný uprostřed sporu mezi Tinkererem a jeho bratrem Masonem, se náš pavouk snaží sehnat pomoc, dát dohromady svůj vlastní tým marvelovských hrdinů a vrátit úder! Ale Tinkerer má ještě nějaké to eso v rukávu. A je to eso přímo z jiného světa…

Obsahuje sešity Peter Parker: The Spectacular Spider-Man č. 297–300, od Chipa Zdarského, Adama Kuberta, Juana Frigeriho, Gorana Parlova, Jasona Keitha a Giada Marchisia.

Informace


Počet stran: 136
Nakladatelství: Crew
Scénář: Chip Zdarsky
Kresba: Goran Parlov, Adam Kubert, Juan Frigeri
Série: Spectacular Spider-Man
Vydání: leden 2020
Obchody (které doporučuju): Crew

Můj tip

Druhý díl ze Spider-manova příběhu si získal moje sympatie daleko více než první. Komiks byl lepší v mnoha ohledech, ale nejvíce se od prvního dílu odlišoval akční stránkou. Prakticky celý komiks se skládal z mnoha akčních scén. Obzvláště začátek byl co se týkalo akčnosti přímo nabitý.

Jediné v čem se první a druhý díl této série neodlišovali, bylo nesčetné množství postav. Jak jsem psal v recenzi na minulý díl, tato série se velmi zakládá na postavách. V tomto díle jich ještě mnoho přibylo, jak klaďasů, tak i záporáků. Z těch známějších postav zde sehráli větší roli Black Panther nebo Hawkeye. Ze záporáků se zde objevil třeba Whiplash, který účinkovali ve filmu Iron man 2, Beetly nebo Boomerang, který mi nápadně připomíná jednoho záporáka ze Sebevražedného oddílu z DC : ). Setkáte se zde však i s Vulturem, kterého znáte z minulého dílu.

Komiks si mě získal také díky zvratům, které jsem při čtení nečekal. Nebudu vám radši psát o těchto událostech nic konkrétního, ještě bych vám to vyspoileroval :-).

Pokud se vám první díl nelíbil, nenechte se odradit a komiks si přečtěte, určitě vám ho doporučuji. Už jenom díky slušně promyšlenému příběhu nebo také díky spoustě super postav, které v komiksu vystupovaly.

Děkuji nakladatelství CREW za poskytnutí komiksu.

Komentáře

Komentovat knihy můžete na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Peter Parker Spectacular Spider-Man do soumraku

Peter Parker
Spectacular
Spider-Man 1:
Do soumraku

Peter Parker Spectacular Spider-Man 3 Návrat do minulosti

Peter Parker
Spectacular
Spider-Man 3:
Návrat do minulosti

Peter Parker Spectacular Spider-Man 4 Návrat domů

Peter Parker
Spectacular
Spider-Man 4:
Návrat domů