Venom 1: Rex
Venom

Venom 1: Rex

Popis

Venom Rex

V NEWYORSKÉM PODZEMÍ PROCITLO PRASTARÉ PRVOTNÍ ZLO.

A SPOLEČNĚ S NÍM PROCITLO NĚCO SROVNATELNĚ ZLÉHO i v nejhanebnějším ze snovačů pavučin – ve Venomovi! Tento symbiont nadále zůstává smrtícím ochráncem nevinných v New Yorku, dříve nevídaná hrozba ho však může přinutit vzdát se všeho, co je mu drahé – včetně jeho lidského hostitele, Eddieho Brocka. Jen co Eddie a Venom seberou síly, aby se postavili vůbec nejmocnějšímu soupeři, jakému kdy čelili, do cesty se jim postaví někdo jiný: Miles Morales, Spider-Man! Dva nejhustší tvůrci dnešního komiksového světa, Donny Cates a Ryan Stegman, uvrhnou společnými silami Venoma do noční můry staré skoro jako vesmír sám.

OBSAHUJE SEŠITY VENOM (2018) č. 1–6 AUTORŮ DONNYHO CATESE, RYANA STEGMANA, JP MAYERA A FRANKA MARTINA.

Informace

Počet stran: 148 Nakladatelství: Crew Scénář: Donny Cates Kresba: Ryan Stegman Série: Venom Vydání: listopad 2021 Obchody (které doporučuju): Crew

Můj tip

Na nový komiks s Venomem jsem se opravdu hodně těšil. A podle očekávání to byl opravdu mazec.

Styl příběhu sice nebyl nějaká ohromná novinka, ale opravdu se mi líbilo, jak si autor dokázal vyhrát s postavami. Autor navíc příběhu dodal naprosto dokonalý temný charakter, což si myslím, že k Venomovi a celkově všem postavám v komiksu naprosto patří.

Velmi také cením svižné tempo příběhu, které komiks také velmi vylepšilo. Autor dokonale vyvážil tempo příběhu tak, aby nebylo příliš pomalé, ani aby nebylo příliš rychlé. Určitě se tedy při čtení nebudete nudit ani ztrácet. Navíc akce je v komiksu spíše nadbytek nežli nedostatek, což příběhu také velmi přidávalo na dramatičnosti.

Temný charakter komiksu také přidala opravdu povedená kresba, o kterou se postaral autor Ryan Stegman. Přišlo mi, že se kresba k postavám vyloženě hodila a velmi dobře v komiksu seděla.

Výběr postav se mi k příběhu také hodil. Sice jich v komiksu nebylo zase nijak příliš, ale byl jsem z nich i tak nadšen. Objevil se například i Miles Morales Spider-Man, který také lehce příběhu přidal na kvalitě.

Určitě musím také trošku vyzdvihnout hlavního záporáka, který byl stejně jako zbytek komiksu naprosto skvělý. I on přidal příběhu takový temnější tón, stejně jako jeho symbiont.

Komiks doporučuji opravdu všem, a to i lidem, kteří Venoma úplně nezbožňují, protože po tomto komiksu si ho určitě hned oblíbí. Komiksu dávám 10 hvězd z deseti 10/10.

Mockrát děkuji Nakladatelství CREW za poskytnutí komiksu.

Komentáře

Komentovat knihy můžete na Facebooku nebo Instagramu.

Mohlo by se vám líbit

Venom Propast

Venom 2: Propast