Názory a postřehy

Názory a postřehy

Zde se budu vyjadřovat k různým otázkám spojených s filmovou kulturou. Zároveň zde budu vydávat i své názory na filmy, seriály a komiksy. Tyto věci však nebudu řešit pouze tady na webových stránkách. Současně se tomuto začínám věnovat i na svém YouTube kanálu (odkaz dole), kde již nyní vydávám videa.

Vykročil Mandalorian ve třetí sérii správnou nohou?

Vykročil Mandalorian ve třetí sérii
správnou nohou?

Na streamovací službě Disney+ vyšli již dvě epizody nové série Mandaloriana. Aktuálně jsou poměrně dost dobré ohlasy (ČSFD 85%) a mnoho fanoušků je zdá se docela spokojeno, já však to samé říct nemohu.

Osobně se mám za dost velkého fanouška tohoto seriálu a upřímně mě Mando znovu donutil sledovat celkově Star-wars. První série mě mega bavila, což mohu upřímně říct i o té druhé. Připadalo mi to takové dospělejší, drsnější, a i špinavější Star wars. Manda jsem si oblíbil od první epizody první série, a proto jsem se nedočkavě těšil na tu třetí.

Porovnání prvních sérií Rodu draka a Hry o trůny

Porovnání prvních sérií Rodu draka a
Hry o trůny

Tento týden byl na HBO Max odvysílán poslední díl prequelu jednoho z nejúspěšnějších seriálů v historii, a to Hry o trůny. Seriál Rod draka měl rekordní sledovanost v historii HBO, taky jde bez pochyby o jeden z vůbec nejdražších seriálů, který stál celkem přibližně 300 miliónů dolarů. Navíc jenom za reklamu se celkově dalo asi 100 miliónů, což z něj také činí nejpropagovanější seriál HBO v historii...